Ελληνικό διαγωνιστικό – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12ο Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου Λάρισας

16-22 Μαρτίου 2020

Πρόγραμμα προβολών ελληνικού διαγωνιστικού τμήματος

Παρασκευή 20 Μαρτίου 2020, 17:30-18:50

1. Πολυέλαιος/Chandelier (9:56), Αντώνης Γλαρός

2. Τάμα/Tama (17:51), Γιάννης Μπλέτας

3. Σιωπηλά Δεσμά/SilentTies(7:00), Γιώργος Λεοντακιανάκος

4. Πωλείται/ForSale (17:36), Απόστολος Καρουλάς

5. Ιφιγένεια: Όχι πια Δάκρυα/Ifigeneia, nomoreTears (17:40), Γιώργος Γεωργακόπουλος

6. AWalk (11:35), Κωστής Λεβέντης

Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020, 16:15-19:35

1.Μάτι 23/7 (21:32), Αντιγόνη Καπάκα

2. Η Θυσία του Μέρμηγκα/ TheSacrificeoftheAnt (7:38), Φώτης Μολυδρής

3. ΆγνωστηΓη/Unknown Land (19:50), Besjan Bazelli

4. Ευτυχία/Happiness (5:48),Roman Filiev

5. Ave Eva (13:00), Oliwia Twardowska

6.Re-live (8:26), Τάνια Ναναυράκη και Σωτήρης Πετρίδης

7. Α simple Life (17:13), Μυρτώ Παπαδογεώργου και Robert Harding Pittman

8.Γιος/Son (9:39), Κώστας Τατάρογλου

9. Σύγχρονες Αφροδίτες/ LaterAphrodites (16:15), Δήμητρα Σταυροπούλου

10. Μπαρόκ/Baroque (7:44), Χρύσα Κουτράκου

11. Marie (17:00), Παναγιώτης Κράββαρης

12. Το Φως που Μπαίνει/EnteringLight (7:35), Βασίλης Ντάνης

13. Παγίδα/Setup (12:53), Βασίλης Γουδέλης

14.Χίμαιρα/Chimera (9:05), Μελπομένη Λουκανίδου

15.Μαύρη Αλήθεια/PlainTruth (8:45), Γιώργος Μπισδίκης

16. Γιαζίντι/Yazidi(19:38), Έκτορας Σακαλόγλου

Κυριακή 22 Μαρτίου 2020, 16:00-18:51

1. CeremoniaSagrada (13:57), Ανδρέας Παπαδόπουλος

2. SadGirlWeekend (15:00), Δημήτρης Τσακαλέας και Λήδα Βαρτζιώτη

3. Ο Συλλέκτης/Thecollector (4:00), Ευριπίδης Καρύδης

4.Ονειρεύτηκα τα Λευκά Χριστούγεννα/ IDreamedofaWhiteChristmas (15:30), Δημήτρης Γιαμλόγλου

5. Όταν ο Κωστής Συνάντησε τη Μαίρη/ WhenheMetshe (9:15), Σελήνη Παπαγεωργίου

6. ΟΤελευταίοςΨαράς/The Last Fisherman (12:38), Βίκυ Μαρκολέφα και Bastian Fischer

7. ΠλαστικάΛουλούδια/Plastic Flowers (4:00), Γιάννης Ζαφείρης

8. New era (11:34), Πέγκυ Ζούτη

9. Μέγαρο/ Megaro (11:06), Βασίλης Καλέμος

10.Αθήνα-Στοκχόλμη/AthinaStockholm (11:52), Αναστασία Σίμα

11.Ο Φωταγωγός/TheShaft (3:23), Κωνσταντίνος Τσιόδουλος

12. Στο Δωμάτιο/IntheRoom (13:47), Γεωργία Σωτήρχου

13. LocusAmoenus (14:06), Ορέστης Αθανασόπουλος

14. Σκοπελίτης ή το Πλοίο/SkopelitisortheShip (15:42), Γιώργος Γκότζος

15. Ενροπία/ Entropia (17:15), Χρήστος Τάτσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Translate »